Otel Halısı
Özel Renk & Özel Model

Otelizin Mimarisine Uygun, Lokasyon Yoğunluğuna Dayanıklı, Özel Üretim

  Otel Halısı

  Otel Halısı, otelin giriş kısmı da dahil olmak üzere; koridor, odaları ve diğer kısımlarının zeminini boşluk kalmayacak bir şekilde kapatan bir halı modelidir. Duvardan duvara halı modeli olarak da tanımlayabileceğimiz otel halısı zemini tamamen kaplar ve bu sayede hem dekoratif olarak başarılı sonuçlar elde etmeyi sağlar hem de oldukça kullanışlıdır.

  Oteller için tercih edilmesi gereken halı modelleri özeldir. Nitekim bu türden sosyal alanların yoğun bir şekilde kullanımı söz konusudur. Öte yandan geniş alanlar olup, piyasada normal halı modelleri bu alanlar için tam anlamıyla uygun değildir. Bu nedenden dolayı kaplanacak zemin için uygun ebatlarda bir otel halısı imalatı gereklidir ki firmamız bu konuda güvenebileceğiniz, deneyimli bir firma olarak sizlere ihtiyaç duyduğu en uygun ebat ve desenlerde otel halısı modelleri sunmaktadır.

  Otel Halısı Nasıl Olmalıdır?

  Otel halı modelleri kullanım alanları gereği bazı özellikleri sağlamak durumundadır. Bu aşamada siz değerli müşterilerimizin otel zemini için halı tercihi yaparken aşağıdaki kriterlerin sağlanıyor olduğundan emin olmasını isteriz;

  Halının nem tutmaması önemli bir husustur. Bu aynı zamanda rutubetsiz bir zemin ve ortam için de önemlidir.
  Halının alev almaz özellikte olması gerekir.
  Yoğun bir şekilde kullanılacağını göz önünde bulundurduğumuzda, otel halısı modeli aynı zamanda kolay kolay kirlenmeyecek, renkleri solmayacak ve sürekli canlılığını koruyacak bir yapıda olmalıdır.
  Desen ve renk seçimi oldukça önemlidir. Nitekim otel gibi bir alanda özellikle de ilk intiba çok önemli olduğundan dolayı, genel dekorasyonu yansıtan renk ve desenlere sahip olması önemlidir.
  Mobilya ayaklarının izleri çıkmamalı ya da benzer türden darbelere karşı da dayanıklı olmalıdır.

  Tüm bu kriterler, kaliteli bir otel halısı modelinin sağlaması gereken başlıca özellikler arasında yer alır ve firmamız sizlere satışa sunmuş olduğu otel halısı modellerinde bu özellikler, çok daha fazlası ile sağlanmaktadır.

  Fiyatları Ne Kadar?

  Sizlere satışa sunduğumuz özel desenlerimiz oldukça çekicidir, fiyatları da desen, ebatlar, malzemenin kalitesi gibi pek çok kriterlere göre belirlenmektedir. Sizlere hem birim fiyat hem de genel net bir fiyat teklifi verebilmemiz için ise firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Ancak piyasa geneline kıyasla hem kaliteden ödün vermediğimizi hem de otel halısı fiyatları bakımından da olabilecek en makul fiyat teklifini sizlere sunuyor olduğumuzu belirtmeliyiz. Bu bağlamda firmamız ile gün içerisinde dilediğiniz herhangi bir saatte iletişime geçerek, hem fiyat hem de otel halısı modelleri ile ilgili çok daha fazla bilgi alabilirsiniz.

  Özel Tasarım Siparişi de Verebilirsiniz!

  Dilerseniz sadece otelinizin dekoratif yapısına ya da markasına en uygun görsellere sahip, özel otel halısı modeli siparişi de verebilirsiniz. Firmamız uzun yıllardır sektörde hem bireysel hem de kurumsal müşterilerinin özel halı siparişlerini yerine getirmektedir. Birinci sınıf kalite, uzun kullanımlık halı modellerini, Türkiye’nin neresinde olursanız olun adresinize kadar ulaştırmaktayız. En güzel halı modelleri için web sitemizi inceleyebilir, firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Özel Tasarım

  Otelinizin; Mimari Yapısını, Dekoratif Özelliklerini ve Markanızı Yansıtan En İyi Halıyı Sizin için tasarlıyoruz ve ayaklarınızın altına seriyoruz..

  Sağlam ve Dayanıklı

  Kullanılan birinci sınıf Yeni Zellanda Yünü ve ilmek sıklığı ile Otel Halınız yapısı itibari ile dayanıklı ve sağlamdır…

  Alev Almaz

  Halılarımızın alev almazlık belgesi Almanya Aachen üniversitesi EN 13501 normuna göre Bfl-S1 alev almazlık şartlarını taşıdığı tescillenmiştir.

  Toz Barındırmaz

  Tüm halı modellerimiz gibi Otel Halılarımızda ilmek sıklığı, hav yüksekliği sayesinde toz barındırmaz özelliğe sahiptir..

  25 Yıllık Sektörel Halı Deneyimimizi Ayaklarınızın Altına Serelim…